sex

Jak podniecić mężczyznę?

Podniecenie mężczyzny nie jest wbrew pozorom trudnym zadaniem. Wystarczy odrobina kreatywności, by facet miał ochotę skończyć dzień w łóżku. Warto jednak pamiętać, że każdego z panów pobudza co innego, a niekiedy do osiągnięcia celu potrzebne jest stosowanie kilku technik jednocześnie. Chcesz wiedzieć co podnieca mężczyzn? Koniecznie przeczytaj nasz poradnik.

Podniecenie zaczyna się w głowie

Nic nie rozpala zmysłów mężczyzny tak, jak wyobraźnia. Wykorzystaj więc bujne fantazje faceta do podniecenia go do granic możliwości. W tym celu możesz wysyłać mu pikantne SMSy zarówno gdy znajdujecie się poza domem, jak i obok siebie. Nieprzyzwoita wiadomość na spotkaniu ze znajomymi, w drodze do pracy albo na zakupach niemal natychmiast rozbudzi wyobraźnię. Mężczyzna będzie zastanawiać się, co zrobi z Tobą gdy w końcu znajdziecie się w odosobnieniu, a dzięki temu będzie nakręcony przez długi czas.

Możesz też wykorzystać własną mowę ciała do pobudzenia swojego partnera. Okazuje się bowiem, że widok podnieconej kobiety, pragnącej rzucić się na swojego mężczyznę i zaciągnąć go do łóżka, jest dla płci przeciwnej niezwykle podniecający. Niechcący ocieraj się o ciało partnera podczas przechodzenia obok niego. Rzucaj mu zalotne spojrzenia, subtelnie przygryzaj wargę i dawaj do zrozumienia swoim ciałem, że masz ochotę na seks. Gwarantujemy, że mężczyzna oszaleje na Twoim punkcie i stanie się podniecony niemal natychmiast.

Działaj dotykiem i słowem

Chcesz wiedzieć, jak rozpalić mężczyznę? Oprócz działania na wyobraźnie świetnym pomysłem będzie wykorzystanie dotyku. Chodzi zarówno o kierowanie swoich dłoni w stronę rozporka, jak i stymulowanie stref erogennych. Tych na ciele jest mnóstwo, a intensywność oddziaływania na podniecenie uzależniona jest od indywidualnych cech każdego z mężczyzn. Możesz spróbować pocałunku na karku, oblizania szyi lub przejechania palcami po klatce piersiowej. Niekiedy sam masaż pleców lub zmysłowe wodzenie palcami po udach potrafi przyspieszyć oddech u faceta. Oprócz tego możesz szeptać swojemu partnerowi sprośne słówka. Powiedz mu na ucho, na co masz ochotę lub jak bardzo tęsknisz za waszymi wizytami w sypialni. Nie żałuj także westchnień i pojękiwania prosto do ucha – dźwięki przyjemności silnie działają na podniecenie u facetów, zwłaszcza jeśli to oni są jej sprawcami.

Wygląd i spełnianie fantazji

Okazuje się, że tym, co najbardziej podnieca mężczyzn jest wygląd. Panowie są wzrokowcami, a każdy z nich ma własne zdanie na temat atrakcyjności. Jedni wolą szczupłe sylwetki, inni podniecają się na widok krągłego ciała i pełnego biustu. Chcąc rozpalić faceta warto wykorzystać walory własnego ciała i dać na siebie popatrzeć. Zmysłowy taniec w obcisłej sukience albo luźna koszulka założona na nagie ciało z pewnością podziałają na wyobraźnię. Można do tego dołączyć mocny makijaż i dodatki w postaci skórzanych chokerów lub koronkowych pończoch. Czasem wystarczy już pełne pożądania spojrzenie, by mężczyzna był gotowy spędzić niezapomniany czas w sypialni.

Oprócz podniecającego wyglądu można postawić na spełnianie męskich fantazji. Każdy z panów ma bowiem pikantne marzenia, a już sama obietnica ich spełnienia potrafi rozpalić ich do granic możliwości. Niekiedy chodzi o przebranie, innym razem o użycie gadżetu erotycznego albo seks w nieoczywistym miejscu. Spróbuj dowiedzieć się jakie fantazje ma Twój mężczyzna, a przekonasz się jak łatwo jest go rozpalić. Więcej przeczytasz na stronie https://noeballoons.pl/jak-wzbudzic-zainteresowane-plci-przeciwnej/, gdzie dowiesz się co pociąga nas w płci przeciwnej.

Podniecenie mężczyzny nie jest trudne, a atrakcyjność ma wiele wymiarów. Niekiedy wystarczy nieprzyzwoite słowo, innym razem dotyk lub bodziec wzrokowy, by rozpalić partnera do granic możliwości. Pamiętaj o pewności siebie – nic nie ubiera kobiety lepiej, niż świadomość swojego ciała i przekonanie o własnej atrakcyjności. Obserwuj swojego faceta i zapamiętaj, co podnieca go najbardziej, żeby wykorzystać swoją wiedzę przy najbliższej okazji.